Váš životopis

29. března 2018 v 2:30 | Michal Zapský |  Váš životopis

Váš perfektní životopis v anglickém jazyceProč potřebujete perfektní životopis?


Letecké společnosti takového kalibru jako jsou Etihad Airways, Emirates Airline a Qatar Airways dostávají měsíčně tisíce žádostí.

Emirates Airline uvádí na svých stránkách, že měsíčně obdrží 15000 žádostí na pozici letuška/stevard. To je zhruba 500 žádostí každý den!

Pro pracovníky náborového střediska není samozřejmě v lidských silách procházet 500 životopisů denně a dělat rozhodnutí, který z kandidátů bude pozván na konkurz.

Tyto velké společnosti a také spousta jiných po celém světě, používají počítačový program zvaný ATS (Applicant Tracking System). Jednoduše řečeno, Váš životopis nebude číst náborový manažer, ale bude prohlídnut počítačovým programem.

Pro aerolinky je to samozřejmě urychlení náborového procesu a ulehčení práce pro náborové zaměstnance. Nemluvě o ušetrených penězích.

Váš životopis se dostane do rukou náborového manažera až pokud úspěšně projde ATS programem.

Aby Váš životopis prošel tímto programem, musí být napsán v určitém formátu a obsahovat klíčová slova. Pokud nějaké informace chybí nebo životopis není ve správném formátu, počítačový program ho neumí přečíst a je automaticky vyřazen během pár vteřin.

Je proto velice důležité mít správně napsaný životopis, Váš první a nesmírně důležitý krok k práci letušky/stevarda.


Přeji Vám mnoho úspěchů!

Michal. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama